Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (068)-598-01-10 меню
Гарантія на ПВХ штори, М'які вікна з ПВХ

Гарантія на ПВХ штори

Ми, як виробники прагнемо надати сервіс на високому рівні. Тому, свої гарантійні зобов'язання виконуємо в повному обсязі.

Головна ←  Гарантія

Умови гарантії

Ми є виробником прозорих ПВХ штор, або як їх ще називають — м'які вікна з ПВХ плівки. Ми гарантуємо якість виконаних робіт і зобов'язуємося зробити гарантійний ремонт технологічних зварювальних швів, пошкоджень, виготовлених і змонтованих ПВХ штор в впродовж 24 месяців за умови виконання Замовником зобов'язання строго дотримуватися Правил експлуатації.

Правила експлуатації м'яких вікон (ПВХ штор):

 1. М'які вікна (ПВХ штори) необхідно мити з використанням поролону, м'яких щіток в ручну з застосуванням миючих шампунів.
 2. Забороняється використовувати для миття і чищення ПВХ штор бензин, будь-які розчинники, уайт-спірит, ацетон та інші речовини.
 3. Забороняється мити ПВХ штори на вулиці в холодну пору року, при температурі нижче -5°С.
 4. Забороняється ПВХ штори скручувати (підкручувати) в рулон або демонтувати при температурі нижче -7°С.
 5. Забороняється ПВХ штори скручувати (підкручувати) в рулон, якщо вони мокрі. Після дощу обов'язково ПВХ штори опустити, щоб вода стекла і вони просохли. Вода може застоюватися в згорнутій штори і можлива поява цвілі.
 6. У випадки виявлення пошкоджень технологічних зварювальних швів на ПВХ штори, Замовник в письмовій формі, з фотографією місця пошкодження негайно повідомляє про це Виконавця на e-mail: dir@shtory-pvh.com.ua.
 7. Виконавець погоджує з Замовником день приїзду майстра за місцем знаходження об'єкта, виявляє причини пошкоджень і проводиться ремонт виробу.
 8. Якщо в ході перевірки ушкоджень ПВХ штор буде встановлено, що причини таких пошкоджень не підпадають під гарантійні зобов'язання, Замовник додатково оплачує виїзд і ремонтні роботи згідно з рахунком, виставленого Виконавцем.

Увага!

 1. Гарантія не поширюється на механічні пошкодження м'яких вікон, такі, як: порізи, протирання, розриви не по шву, виривання люверсов, вихід з ладу застібки блискавка.
 2. Перед холодами м'які вікна (ПВХ штори) потрібно встановити на свої кріплення, щоб уникнути температурної усадки. Якщо цього не встигнути зробити, то вікна не одягнути на скоби без розігріву (нагріти штори ПВХ можна УФО обігрівачем).
 3. Виїзд спеціаліста від Виконавця на об'єкт для того, щоб одягнути штори ПВХ на кріплення (скоби) або застебнути «змійку» (блискавку) платний. Вартість виїзду обговорюється в індивідуальному порядку.

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10