Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (068)-598-01-10 меню
Питання — Відповіді по м'яким вікнам

Питання — Відповіді

Ми відповімо на всі ваші запитання які відносяться до м'яких вікон з ПВХ плівки (ПВХ штор). Підкажемо яку фурнітуру краще вибрати під вашу будівлю.

Головна ←  Питання — Відповіді

Часті питання:

Для спайки м'яких вікон (прозорі ПВХ штори) використовуєте ручний фен чи напівавтомат?

Для спайки прозорої ПВХ плівки і тентової тканини ПВХ ми використовуємо професійне обладнання фірми Leister (Швейцарія). Це і напівавтомат, і зварювальний фен.

Прошивається додатково стик між плівкою ПВХ і окантовкою (тканиною)?

Можна прошити весь периметр ПВХ штори, але ми цього не робимо. Сенсу немає! ПВХ плівка і ПВХ тканина дуже надійно зварені. Всі шви абсолютно герметичні. Гарантія на шви 24 місяці.

Який матеріал використовується для окантовки м'яких вікон?

Ми використовуємо тільки ПВХ тканину, щільністю 630-650 г / м2 — вона зварюється гарячим повітрям. Можна використовувати для окантовки тканину Oxford, Cordura, Sattler, але її потрібно пришивати до ПВХ плівки.

Який розмір «кишені» для обтяжувача на нижній окантовці штори?

Розмір нижній частині окантовки на м'яких вікнах 100-120 мм. У «кишеню» легко влазить обтяжувач розміром 20х40 мм. В якості обтяжувача можна використати дерев'яний брус, металевий профіль, труба і т.д.

Які на сьогоднішній день доступні марки тканини і плівки ПВХ?

На ринку є ПВХ тканини виробництва Бельгія, Іспанія, Німеччина, Корея, Китай. Щільність тканини ПВХ 630-650 г/м2. З досвіду можу сказати, що для прозорих ПВХ штор (м'яких вікон) підходить практично всіх виробників, але ми використовуємо тканини виробників Іспанії, Німеччини. Прозора ПВХ плівка «Achilles» − Японія, товщина 500 мікрон і «Super Clear» − Тайвань, товщина 500, 800 мікрон. Плівка «Achilles» має ступінь усадки 2−3%. Також, є плівка «Achilles» в якої ступінь усадки дорівнює 0%.

Як реалізований вхід в будівлю закриту м'якими вікнами?

На вхідне вікно ми рекомендуємо встановити замок блискавку. Ви зможете швидко розстебнути блискавку і потрапити всередину приміщення. Замок вшивається в окантовку з боків, а якщо дверний проріз великої ширини то можемо зробити вхід по середині або збоку.

Який колір ременів застібок і окантовки? Цікавить коричневий.

Якщо для кріплення виберете ремінь шитий довгий — колір будь-який можливий. Якщо ж ремінці окремі на кожну скобу, то колір ремінця на вибір або світлий, або чорний. Рекомендую подивитися всі варіанти кріплення м'яких вікон на сторінці сайту Матеріали і фурнітура.

Чи маєте сертифікат на плівку ПВХ, що підтверджує її безпеку для людей?

Даний тип матеріалів не підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, але ми зробили Висновок СЕС на плівку «Achilles» яке підтверджує її безпеку для людей і тварин.

Яка система оплати замовлення?

За фактом проведення замірів наш майстер-замірник прорахує вартість виробу і окремо вартість послуги монтажу. Передоплата 50% від загальної вартість (вироби + монтаж), а друга частина оплати за фактом монтажу. Вартість монтажу залежить від загальної квадратури ПВХ штор (м'яких вікон), висоти робіт, необхідність підрізування за місцем. Точно прорахує суму наш майстер-замірник.

Яка використовується застібка блискавка — двостороння морозостійка?

Ми використовуємо блискавку виробників YKK і Bozamet. Це може бути тракторна або спіральна блискавка. Даний тип блискавок широко використовується в тентовому виробництві. Ніяких даних по морозостійкості немає.

Моменти що не підлягають гарантії є?

При замовленні в нас прозорих ПВХ штор (м'які вікна) Ви отримаєте Паспорт виробу в якому описані правила експлуатації. Там вказано при яких випадках гарантія не діє. Ось основні: 1) Вихід застібки блискавки не є гарантійним випадком і підлягає платній заміні; 2) Перед холодами ПВХ штори потрібно встановити на свої кріплення, щоб уникнути температурної усадки. Якщо цього не встигнути зробити, то штори не одягнути на скоби без їх нагрівання. Виїзд наших фахівців на об'єкт для того, щоб одягнути штори або застебнути блискавку платний. Вартість виїзду обговорюється індивідуально.

Є знижка і які умови її отримання?

Знижка є! Розмір знижки обговорюється в індивідуальному порядку при виді об'єкта на який будуть встановлюватися прозорі ПВХ штори. Після замірів наш замірник повідомить вартість, і при можливості ви можете обговорити розмір знижки і в чому вона буде полягати.

Скільки мені обійдеться закрити м'якими вікнами терасу, приблизно 20 м2?

Щоб розрахувати вартість м'яких вікон для закриття вашої тераси нам необхідна наступна інформація по об'єкту:

  1. Заміряйте розміри (Ширина х Висота) чистих світлових пройомів. (Інструкція)
  2. Зробіть фото кожної сторони конструкції (альтанки, тераси, веранди).
  3. Надішліть фото і розміри на e-mail: zakaz@shtory-pvh.com.ua або Viber (068)-598-01-10.
  4. Вам зателефонує майстер-технолог, щоб уточнити деталі і потім зробить розрахунок вартості.

Без цієї інформації неможливо оголосити вартість м'яких вікон. Причиною є те, що ціна виробу залежить від кількості матеріалу який буде затрачено на його виготовлення. У нашому виробництві, як і в швейному, є завжди відхід, який нікуди не діти.

Можна доукомплектувати м'які вікна москітною сіткою?

Так, можна! При оформленні замовлення скажіть всі ваші побажання до м'яких вікон і менеджер все розрахує.

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10