Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (068)-598-01-10 меню
Гнучкі м'які вікна з ПВХ

Про компанію

Фірма виробник м'яких вікон з ПВХ плівки на альтанки, веранди, тераси. Установка вікон.

Головна ←  Про компанію

Компанія «Профі ТЕНТ» вже більше 11 років виробляє різні вироби з тентової ПВХ тканини, брезенту, плівки ПВХ і інших тентових матеріалів. У компанії існують кілька виробничих підрозділів які працюють в своєму профілі і виробляють таку продукцію: м'які вікна з ПВХ плівки, штори ПВХ, тенти на вантажні автомобілі, накидки на самоскиди, чохли для обладнання, пошиття виробів з брезенту, виготовлення металоконструкцій і накриття їх тентом.

Даний сайт — www.shtory-pvh.com.ua, відноситься до підрозділу компанії «Профі ТЕНТ», що виробляє м'які ПВХ вікна, штори ПВХ, стрічкові ПВХ завіси. Ми якісно виготовляємо на власному виробництві прозорі ПВХ штори (м'які вікна), за необхідністю проводимо заміри та установку ПВХ штор. Центральний офіс і виробництво знаходяться в с. Щасливе, вул. Лисенка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325. Готову продукцію відправляємо транспортними компаніями в усі регіони України. У деяких областях ми маємо свої філії через які ви можете оформити замовлення і після отримати його. Також, маємо партнерів (дилерів) які можуть допомогти із замірами і установкою ПВХ штор в вашому регіоні.

Наші переваги:

  • Замір на наступний день після оформлення заявки.
  • Дотримання обумовлених термінів — ми не приймаємо відмовок з нашого боку, всі роботи виконуються день в день. В іншому випадку, ми компенсуємо кожен день прострочення.
  • Ми використовуємо тільки якісні матеріали і фурнітуру. Всі комплектуючі європейської якості.

Наші ціни

За рахунок наявності власного виробництва ми пропонуємо конкурентні ціни на м'які вікна на ринку України. Ми не пропонуємо найдешевші матеріали для виготовлення вікон, але гарантуємо їх якість і довгий термін служби.

Зв'язок з нами

В розділі Контакти є всі засоби зворотного зв'язку за якими ви можете з нами зв'язатися. Там же, ми розмістили контакти наших філій і партнерів (дилерів) в Україні.

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10