Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (066)-343-11-12 меню
Як встановити м'які вікна на альтанку, бесідку

Як встановити м'які вікна?

Якщо Ви хочете самостійно встановити м'які вікна (прозорі ПВХ штори) прочитаєте коротку інструкцію по їх установці.

Головна ←  Статті, поради ←  Як встановити м'які вікна

У більшості випадків, коли пройоми альтанки або веранди мають прості прямокутні форми і не потрібна підгонка штор, вирізи під виступаючі конструкції, комунікації, водостічні труби, тоді можлива самостійна установка ПВХ штор.

Для самостійної установки ПВХ штор ми радимо уважно прочитати наші рекомендації і подивитися відео з їх монтажу.

Монтаж прозорих ПВХ штор на терасі

Комплектація ШВХ штор

Ви, як замовник, отримуєте ПВХ штори у вигляді готових виробів. В окремій упаковці знаходиться комплект скоб для установки штор, ремінь для кріплення. Штори виготовлені за розмірами замовника. Кожна штора повинна встановлюватися на своє місце навіть якщо між деякими шторами і пройомами різниця в кілька міліметрів.

З чого почати установку ПВХ штор

Насамперед необхідно точно розмітити місця установки скоб. Монтаж найкраще почати зі штори одного з середніх віконних пройомів. Після цього почати установку всих інших штор.

Готова ПВХ штора служить шаблоном для розмітки місць установки скоб. Потрібно прикласти штору до пройому альтанки або веранди так, щоб вона розташовувалася вертикально і симетрично закривала весь пройом. Для зручності можна скобочним пістолетом тимчасово закріпити штору, пристебнувши її до конструкції через окантовку. За допомогою маркера по отворах в окантовці штори обведіть дві крайні верхні точки. Встановіть по розмічених місцях дві скоби. Повісьте штору на ці скоби і максимально розтягуючи штору вниз обведіть крайні нижні точки кріплення. Бажано нижні скоби змістити трохи нижче розмітки, це дозволить дати шторі хороше натягнення. Закріпіть штору на нижні скоби. Після цього починаємо розмітку і встановлення остальних сталевих скоб. Ставити їх треба симетрично, один навпроти одного. Кріпляться вони шурупами до стовпів.

Установка тентових скоб на каркас
Установка тентових скоб на каркас

При якій температурі встановлювати ПВХ штори

Встановлення прозорих ПВХ штор на альтанку, веранду або терасу найкраще проводити вдень, в період максимальних позитивних (плюсових) температур, в сонячну погоду. У холодну пору року штори з ПВХ тканини перед установкою необхідно витримати в теплому приміщенні, матеріал ПВХ при цьому стає еластичним, що спрощує установку штор і дозволяє добитися хорошого їх натягнення без складок. Для додаткової консультації телефонуйте і ми Вам допоможемо!

Профі ТЕНТ вібер

Хочете дізнатися ціну не викликаючи замірника?

Направте фото споруди і розміри чистих світлових пройомів нам на VIBER.

Перейти в Viber

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10