Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (068)-598-01-10 меню
Онлайн калькулятор м'яких вікон для альтанок і терас

Онлайн калькулятор м'яких вікон для альтанок і терас

Онлайн калькулятор розрахунку вартості м'яких вікон (ПВХ штор) дозволить вам самостійно розрахувати вартість виробу, оформити заявку на виготовлення.

Головна ←  Статті, поради ←  Онлайн калькулятор м'яких вікон

Онлайн калькулятор розрахунку вартості ПВХ штор, або як їх ще називають — м'які ПВХ вікна, дозволить вам самостійно розрахувати вартість виробу. Попередній розрахунок дозволить заздалегідь визначитися з бюджетом і оперативно прийняти рішення про замовлення. Ціна на ПВХ штори варіюється в залежності від розміру віконного пройому, обраного варіанта кріплення, типу і товщини плівки, наявності змійки (застібка блискавка) на виробі і наявність підв'язувальний ременів.

При необхідності калькулятор розрахує вартість установки ПВХ штор нашими фахівцями. Для цього потрібно вибрати в пункті Монтаж — «Так».

Зовнішній вигляд функціонала онлайн калькулятора

Онлайн калькулятор прозорих ПВХ штор, м'яких вікон
Заповнена форма калькулятора готова до відправлення

Якщо ви не володієте загальною інформацією щодо вибору та встановлення ПВХ штор, і вам складно зорієнтуватися в онлайн калькуляторі, зверніться до нас. Наші фахівці допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант плівки, підберуть фурнітуру для кріплення, підкажуть як правильно зробити заміри конструкції, при необхідності приїдуть до вас на заміри.

У калькуляторі ми постаралися відобразити всі фактори, які впливають на вартість прозорих ПВХ штор. Проте, при замовленні установки ПВХ штор нашими фахівцями кінцева ціна може змінитися. Точну ціну може розрахувати майстер−замірник коли приїде на об'єкт.

Самостійна установка ПВХ штор

Якщо ви будете самостійно встановлювати ПВХ штори, то ми будемо робити розрахунок виходячи з розмірів які ви дасте. Всі деталі виробу ми обговорюємо по фотографіях конструкції і розмірам які ви нам надішлете.

Як зв'язатися з нами:

  1. Написати повідомлення на Viber або на пошту: zakaz@shtory-pvh.com.ua.
  2. Через онлайн калькулятор ПВХ штор. Введіть розміри штори в міліметрах, варіанти кріплення за замовчуванням вже обрано, після натисніть кнопку «Додати до розрахунку», а потім на кнопку «Оформити замовлення». Для цього не обов'язково змінювати варіанти кріплення, оптимальний і надійний варіант кріплення штори вже обраний в калькуляторі. Після отримання заявки ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх деталей по конструкції, уточнимо розміри і зробимо перерахунок для отримання точної вартості виробу.

Відправка заявки на розрахунок не зобов'язує вас до співпраці. Менеджер просто уточнить деталі, за необхідності дасть пораду і розповість як правильно зробити заміри.

Профі ТЕНТ вібер

Хочете дізнатися ціну не викликаючи замірника?

Направте фото споруди і розміри чистих світлових пройомів нам на VIBER.

Перейти в Viber

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10