Логотип прозорі ПВХ штори для альтанок, веранд і терас Матеріали Наші роботи Як замовити Доставка Контакти Калькулятор (068)-598-01-10 меню
Окантовка м'яких вікон із ПВХ

Розмір кольорової окантовки на м'яких вікнах з ПВХ плівки

По периметру прозорої ПВХ штори припаяна окантовка, яка служить місцем установки фурнітури для кріплення.

Головна ←  Статті, поради ←  Окантовки на м'яких вікнах

Розмір кольоровий окантовки на прозорих ПВХ шторах залежить від способу їх кріплення на конструкцію альтанки, веранди, тераси. Мінімальний допустимий розмір окантовки 50 мм. Ми рекомендуємо робити її 60−70 мм.

Основні способи кріплення м'яких вікон

Варіантів кріплення багато: скоба + люверс з ременем, довгий ремінь + круглий люверс, поворотна скоба велика, поворотна скоба мала, блискавка двостороння (замок змійка), підв'язочні ремені, ролики з направляючою, трос, карабіни, експандер. Ось основні елементи кріплення:

Фурнітура для кріплення м'яких вікон, ПВХ штор
Фурнітура для кріплення м'яких вікон (ПВХ штор)

Комбінація способів кріплення

Як правило, способи кріплення м'яких вікон комбінуються, наприклад: верх штори ПВХ кріпиться саморізами з прессшайбою, бічні частини кріпимо кріпленням скоба + люверс з ременем або довгий ремень + круглий люверс, внизу штори в окантовці обтяжувач для зручності підкручування штори.

Щоб штора ПВХ була повністю з'ємна фурнітура ставиться по всьому периметру штори (скоба + люверс з ременем).

Зсувні ПВХ штори можна зробити на металефому направляючому профілю на роликах або зториби штору на тросу з карабінами і люверсами.

Варіант кріплення ПВХ штор залежить від поставленої задачі для виробу: захист від сонця, дощу, вітру, снігу, вологи, протягів, паро− або тепло−ізоляція і т.п.

Монтаж кріпильного елемента фурнітури

На прозорих ПВХ шторах в розрахунок береться ширина стійок (стовпів, балок) або місць для монтажу кріплення — оцинкованої тентової скоби. Місцем для установки кріплення може бути дерев'яна, металева, цегляна, бетонна поверхні. Як правило, це площина від 50 до 200 мм.

Кріплення ПВХ штор на скоби
Тентові скоби для кріплення ПВХ штори

Периметр прозорою штори називається окантовка. Вона виготовлена з тканини ПВХ, колір може бути будь-який (коричневий, бежевий, зелений, сірий, синій, чорний і т.д.). Окантовка служить місцем, де встановлена кріпильна фурнітура на самій шторі — люверс з ремінцем. Ширина окантовки — дорівнює площині на яку буде кріпитися штора ПВХ або м'яке вікно. Тобто, якщо у вашій альтанці ширина стійки (дерев'яного бруса) 50 мм, то і окантовка на шторі буде 50 мм, а якщо ширина стійки (дерев'яного бруса) 100 мм, то окантовка може бути від 50 до 100 мм.

Окантовка з ПВХ тканини
Окантовка з ПВХ тканини з фурнітурою — скоба + люверс з ременем

На виробах без прозорої плівки враховується нахлест на стійку + подворот (подвійний шар ПВХ тканини). Подвійний подворот ПВХ тканини по краях виробу необхідний для більш надійної (міцної) установки фурнітури.

Профі ТЕНТ вібер

Хочете дізнатися ціну не викликаючи замірника?

Направте фото споруди і розміри чистих світлових пройомів нам на VIBER.

Перейти в Viber

Навігація

Головна

Матеріали

Наші работи

Доставка і оплата

Контакти

Карта сайта

Покупцям

Про компанію

Гарантія

Сертифікати

Питання−Відповіді

Партнерам

Калькулятор онлайн

Допомога

Як замовити

Статті, поради

Консультація

Викликати замірника

Відео−блог

(068)-598-01-10

вибер ютуб инстаграмм фейсбук телеграм

© 2012, Сайт компанії «ProfiTent.ua™».Угода користувача

(068)-598-01-10